ARTISTRY™ Obnovující peeling ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE™ 20 ml

 

Exfoliační přípravek nabízející profesionálně vyhlížející výsledky pro jemnější, hladší pleť během pouhých osmi minut.

Velikost: 20 ml

Dostupnost Momentálně nedostupné
2 010 Kč
   
Kód produktu 107998
Značka Artistry
Webová stránka značky am-via.cz
Kategorie Na omlazení
Záruka 100% záruka spokojenosti
 

Exfoliační přípravek nabízející profesionálně vyhlížející výsledky pro jemnější, hladší pleť během pouhých osmi minut.
 

Čím Vás může zaujmout

 • Vaše pleť je chráněna před nadměrnou exfoliací. Enzym z hub se sám automaticky neutralizuje, což znamená, že nezpůsobuje exfoliaci normálních zdravých buněk pleti.
 • Již po jediné aplikaci zaznamenáte hladkou pleť, která je na dotek jemnější a zářivější.
 • Po šesti týdnech používání zaznamenáte úbytek jemných linek a známek stárnutí.
   

Proč se Vám bude líbit

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující Peeling odstraňuje vrstvu odumřelých a vyschlých buněk na povrchu pokožky, abyste si mohla dopřát jemnější a hladší pleť. Výsledky jsou podobné těm, jichž dosáhnete s profesionálními přípravky chemického peelingu. Tato šetrná exfoliace nevede k podráždění pleti, protože účinná látka se po průniku do hlubších vrstev pokožky, kde jsou pod odstraňovanými buňkami normální zdravé buňky, sama neutralizuje. Schopnost Vaší pleti absorbovat hydratační látky hydratačních přípravků se zlepší. Po šestitýdenním ošetřování navíc uvidíte viditelný úbytek jemných linek a známek stárnutí.
 

Mohlo by Vás zajímat

 • Klinické výsledky testů ukazují jemnější texturu už po jediném použití.
 • Pleť je po šesti týdnech pevnější, vyrovnanější a lépe hydratovaná a vykazuje úbytek jemných linek a známek stárnutí.
 • ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující Peeling se dostal do užšího výběru v kategorii Nejlepší nový luxusní výrobek péče o pleť v britské soutěži BEAUTY AWARDS 2011.

Klíčové vlastnosti

ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující Peeling Vám nabízí výhody profesionálního chemického peelingu přímo v pohodlí Vašeho domova:

 • Doplňuje Váš běžný systém péče o pleť intenzivním exfoliačním ošetřením, které odstraňuje zdrsnělou, suchou pokožku.
 • Aktivní enzym z hub, který způsobuje exfoliaci, má přirozenou schopnost se po odstranění odumřelých buněk na povrchu sám neutralizovat, což znamená, že zdravé buňky ve spodních vrstvách zůstanou nedotčeny.
   

Návod k použití

 • Po vyčištění na pleť jemně naneste přípravek v tenké vrstvě. Nechte působit 6–8 minut.
 • Při ošetřování pleti peelingovými přípravky vždy během dne používejte přípravky na ochranu proti slunečnímu záření, protože Vaše pleť bude na sluneční záření citlivější.
 • Ještě rychlejšího exfoliačního účinku dosáhnete při použití v kombinaci s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícím Sérem tak, že budete používat Obnovující peeling dvakrát týdně ráno a Vyhlazující Sérum večer a ráno vždy ve dny, kde neprovádíte exfoliaci.
 • Nedoporučujeme používat zároveň s jinými exfoliačními přípravky.
   

Složení

Klíčovou složkou ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovujícího Peelingu je jedinečný přírodní enzym z hub Mucor Miehei, který se přizpůsobuje přirozenému pH pokožky a zajišťuje šetrnou exfoliaci. Má schopnost se po odstranění odumřelých buněk na povrchu pokožky sám regulovat a automaticky neutralizovat. Tím chrání pleť před podrážděním a nadbytečnou exfoliací. Olej ze semen šalvěje španělské (chia) ze zdrojů NUTRILITE™ obohacuje přípravek o pečující látky.

Jak enzymatická exfoliace funguje?

Cílem je odstranění odumřelých kožních buněk na povrchu pokožky. Za tímto účelem je třeba přerušit jejich pojivové vazby. Enzym z hub je tím výrobkem, který tyto vazby přerušuje, díky čemuž mohou být odumřelé kožní buňky uvolněny. 


Je zde riziko nadměrné exfoliace?
V případě tohoto enzymu z hub ne. Na rozdíl od kyselých exfoliačních přípravků, které mohou způsobovat nadměrnou exfoliaci, má tento výrobek jedinečnou schopnost se automaticky deaktivovat, když dosáhne vrstvy normálních zdravých buněk pod vrstvou odumřelých buněk. Tím se zabrání podráždění a nadměrné exfoliaci.


Je pak pleť přecitlivělá?
Pleť je po takovémto ošetření vždy citlivější na sluneční záření, proto byste v době, kdy ho podstupujete, měli vždy během dne používat přípravky na ochranu proti slunečnímu záření.


Mohu Obnovující peeling kombinovat s jinými výrobky?
ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující Peeling by se neměl používat zároveň s jinými exfoliačními přípravky. Můžete ho však použít v kombinaci s ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Vyhlazujícím Sérem, a dosáhnout tak přínosů velmi podobných ošetření na obnovu textury pleti prováděnému v lékařské ordinaci. ARTISTRY INTENSIVE SKINCARE Obnovující peeling používejte dvakrát týdně ráno a Vyhlazující Sérum večer a ráno vždy ve dny, kde neprovádíte exfoliaci, a dosáhněte tak o 21 % lepší a rychlejší exfoliace.

 

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.